JetStream gigabit smart switch met 24 poorten en 4 SFP-sleuven T1600G-28TS (TL-SG2424)

  • Gigabit ethernetverbindingen via alle poorten voor supersnelle gegevensoverdracht
  • L2+ functie - Static Routing helpt bij het sturen van intern verkeer zodat er efficiënter gebruik wordt gemaakt van netwerkbronnen
  • Geïntegreerde beveiligingsstrategie, waaronder 802.1Q VLAN, Port Security en Storm Control, helpt om uw LAN-omgeving te beschermen
  • L2/L3/L4 QoS en IGMP Snooping voor optimale spraak- en videotoepassingen
  • Ondersteuning van IPv6 met dubbele IPv4/IPv6 stack, MLD snooping, IPv6 neighbor discovery
  • WEB/CLI beheerste modi, SNMP, RMON en Dual Image bieden uitgebreide beheerfuncties

Wat dit product doet

De JetStream Gigabit Smart Switch T1600G-28TS van TP-Link is een kostenefficiënte oplossing voor kleine en middelgrote bedrijven die goede prestaties levert, voorzien is van krachtige L2 en L2+ functies zoals static routing, QoS op ondernemingsniveau en handige beveiligingsstrategieën. De T1600G-28TS is uitgerust met 24 gigabit RJ45 poorten, 4 SFP-sleuven en ondersteunt meerdere handige functies. Static Routing helpt bij het sturen van intern verkeer zodat er efficiënter gebruik wordt gemaakt van netwerkbronnen. De functie Storm Control beschermt tegen broadcasting, multicasting en unknown unicast storm. Quality of Service (QoS, L2 t/m L4) biedt een verbeterd beheer van het verkeer zodat uw gegevens sneller en soepeler overgebracht worden. Verder zorgt de web-based beheerinterface samen met SNMP, RMON en Dual Image voor een snellere installatie en configuratie en minder storingstijd. Voor werkgroepen en afdelingen die een prijsgevoelige L2/L2+ switch en gigabit vermogen nodig hebben, is de JetStream Gigabit Smart Switch T1600G-28TS van TP-Link de ideale oplossing.

 

Geavanceerde QoS functies

Voor de integratie van spraak, gegevens en video op één netwerk gebruikt de switch een rijk QoS beleid. De beheerder kan prioriteiten aan het verkeer toewijzen met behulp van diverse functies, zoals Port Priority, 802.1P Priority en DSCP Priority, zodat spraak- en videodiensten altijd helder, soepel en storingsvrij verlopen. Dankzij het spraak-VLAN dat door de switch wordt ondersteund, werken spraaktoepassingen veel soepeler.

 

Talrijke L2 en L2+ Functies

De TL-SL2452 ondersteunt een complete reeks L2 functies, waaronder 802.1Q tag VLAN, Port Isolation, IP-MAC-Port Binding, Port Mirroring, STP/RSTP/MSTP, Link Aggregation Group en 802.3x Flow Control ten behoeve van meer toepassingsmogelijkheden van L2 switches. Daarnaast beschikt de switch over uitgebreide functies voor netwerkonderhoud, zoals Loop Back Detection, Cable Diagnostics en IGMP Snooping. IGMP Snooping zorgt ervoor dat de switch de multicast stream alleen naar de juiste gebruikers doorstuurt, terwijl IGMP throttling & filtering elke gebruiker tot een bepaald poortniveau beperkt om ongeoorloofde toegang tot multicasting te voorkomen. Bovendien ondersteunt de T1600G-28TS de L2+ functie static routing, wat een eenvoudige manier is om het netwerk te segmenteren met interne routing via de switch en helpt om het netwerkverkeer efficiënter te gebruiken.

 

IPv6 ondersteuning

De T1600G-28TS ondersteunt verschillende IPv6 functies, zoals Dual IPv4/IPv6 Stack, MLD Snooping, Path Maximum Transmission Unit (PMTU) Discovery en IPv6 Neighbor Discovery.

 

Beheerfuncties op ondernemingsniveau

T1600G-28TS is eenvoudig te gebruiken en te beheren. Hij ondersteunt diverse gebruiksvriendelijke standaard beheerfuncties, zoals de intuïtieve web-based Graphical User Interface (GUI), of Command Line Interface(CLI), SNMP (v1/2/3) en RMON zodat waardevolle statusinformatie bij de switch kan worden opgevraagd en bij abnormale gebeurtenissen traps worden verzonden. Ook ondersteunt hij Dual Image, wat zorgt voor minder storingstijd van de switches wanneer de image wordt geupdate/gedowngrade.

 

L2 en L2+ functies

  • Static Routing
  • Link Aggregation Control Protocol (LACP)
  • 802.1Q Tag VLAN
  • STP/RSTP/MSTP
  • IGMP Snooping
  • Port Isolation

Quality of Service

  • Ondersteunt IEEE 802.1P
  • 8 wachtrijen met prioriteit
  • DSCP QoS
  • Rate limiting

Beveiligingsstrategieën

  • Access Control List (L2~L4 ACL)
  • Port Security
  • Storm Control
  • SSL en SSH encrypties
  • 802.1x en Radius verificatie
  • IP-MAC-Port Binding
  • ARP Inspection
  • Dos Defend

IPv6 ondersteuning

  • Dual IPv4/IPv6 Stack
  • MLD Snooping
  • PMTU Discovery
  • IPv6 Neighbor Discovery

Beheer

  • Web-based GUI
  • Command Line Interface (Telnet)
  • SNMP v1/v2c/v3
  • RMON (1,2,3,9 groepen)
  • Dual Image
Functionaliteit van de Hardware
Standaarden en protocollen IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
Interface 24 x 10/100 Mbps RJ45 aansluitingen
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Gigabit SFP-sleuven
Netwerkmedia 10BASE-T: UTP categorie 3, 4, 5 kabel (max. 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP categorie 5, 5e of hoger kabel (max. 100 m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Ventilator Aantal Geen ventilator
Uitgangsvermogen 100~240 VAC, 50/60 Hz
Energieverbruik Maximaal.: 23,2 W (220 V / 50 Hz)
Afmetingen ( B x D x H ) 440 x 180 x 44 mm
Prestatie
Bandbreedte/Backplane 56 Gbps
Packet Forwarding Tarief 41,7 Mpps
MAC Address Table 16k
Jumbo Frame 9216 Bytes
Functionaliteit van de Software
Kwaliteit van de Dienst (QoS) Ondersteunt 802.1p CoS/DSCP prioriteit
Ondersteunt 8 wachtrijen met prioriteit
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow-based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 and L2+ Kenmerken Static Routing
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (max. 14 aggregatie groepen,
met 8 poorten per groep)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
LLDP, LLDP-Med
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loopback detection
802.3x Flow Control
VLAN Ondersteunt IEEE 802.1Q met 4k VLAN's tegelijkertijd (van 4K VID's)
Mac based VLAN
Protocol Based VLAN
LijstToegangsbeheer L2~L4 package filtering gebaseerd op bron en bestemming MAC-adres, IP-adres, TCP/UDP poorten
Veiligheid SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Poortbeveiliging
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
802.1x en Radius verificatie
IP-MAC-Port Binding
ARP Inspection
Dos Defend
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 Neighbor Discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) versie 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 Toepassingen DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet (v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
Management Web-based GUI en CLI beheer
SNMP v1/v2c/v3, compatibel met publieke MIB's en TP-LINK private MIB's
RMON (1, 2, 3, 9 groepen)
CPU Monitoring
Poort Mirroring
Firmware upgrade: TFTP en Web
Systeem diagnose: VCT
SYSLOG en Public MIB's
Dual Image
Overige
Certificatie CE, FCC, RoHS
Pakketinhoud T1600G-28TS
Netspanningkabel
Installatiegids
CD met hulpprogramma's e.d.
Rack-montageset
Rubber voetjes
Systeemvereisten Microsoft® Windows® XP, Vista™, Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® of Linux.
Omgeving Gebruikstemperatuur: 0℃~40℃
Bewaartemperatuur: -40℃~70℃
Luchtvochtigheid gebruik: 10%~90% niet-condenserend
Luchtvochtigheid bewaren: 5%~90%, niet-condenserend