Gigabit Smart PoE Switch met 8 aansluitingen en 2 SFP sleuven TL-SG2210P

  • 8 PoE aansluitingen, met totaal PoE voedingsbudget van 53 W en praktische functies voor PoE stroomtoevoerbeheer
  • Gigabit Ethernet aansluitingen op alle poorten voor data-overdracht met hoge snelheid
  • Geïntegreerde beveiligingsstrategieën zoals 802.1Q VLAN, ACL, Port Security en Storm control beschermen de LAN omgeving
  • L2/L3/L4 QoS en IGMP snooping optimaliseren spraak en video applicaties
  • WEB/CLI managed modi, SNMP, RMON bieden uitgebreide beheerfuncties
  • Innovatieve, energiebesparende techniek bespaart tot 50% energie

Wat doet dit product?

De Gigabit Smart Switch TL-SG2210P van TP-LINK is uitgerust met 8 gigabit RJ45 aansluitingen en 2 SFP sleuven. Alle RJ45 aansluitingen ondersteunen de PoE standaard met een totaal PoE voedingsbudget van 53 W en praktische PoE energiebeheer functies. De switch levert hoge prestaties, QoS op bedrijfsniveau, praktische beveiligingsstrategieën en uitgebreide layer 2 beheerfuncties. De Gigabit Smart Switch TL-SG2210P van TP-LINK is speciaal ontwikkeld voor MKB netwerken die efficiënt netwerkbeheer nodig hebben. De TL-SG2210P beschikt over een uitgebreide reeks functies, zoals Link Aggregation Group, 802.1Q VLAN, Access Control Lists (ACL), Quality of Service (QoS L2 t/m L4), Storm Control en IGMP Snooping, zodat het MKB-bedrijf kan beschikken over een netwerk dat klaar is voor groei, terwijl prestaties en betrouwbaarheid gegarandeerd zijn. Bovendien betekent de eenvoudig te gebruiken webbeheer interface dat instelling en configuratie sneller kunnen plaatsvinden, zodat u hiermee over de ideale oplossing voor uw bedrijfsnetwerk beschikt.

IEEE 802.3af-conform Power over Ethernet

De TL-SG2210P ondersteunt 8 poorten met IEEE 802.3af-conform PoE en levert een totale stroomtoevoer van 53 W voor 802.3af-conforme apparaten. Het is een efficiënte en economische keuze voor het gebruik van draadloos access points, bewakingscamera's, IP-telefoons en andere voor PoE geschikte apparaten, zodat er geen netkabels of extra leidingen meer nodig zijn. De TL-SG2210P is flexibel en ideaal voor de inzet van PoE voor draadloos access points of IP-gebaseerde netwerk bewakingscamera's voor projecten of kleinere bedrijfsnetwerken.

Geavanceerde QoS functies

Om spraak, data en video services in één netwerk te integreren, gebruikt de switch uitgebreide QoS beleidsvormen. De beheerder kan de prioriteit van het verkeer met behulp van verschillende middelen toewijzen, o.a. Port Priority, 802.1P Priority en DSCP Priority, om te verzekeren dat spraak en video altijd haarscherp, soepel en zonder storingen worden overgebracht. In combinatie met Spraak VLAN zorgt de switch ervoor dat spraaktoepassingen veel soepeler werken.

Uitgebreide Layer 2 functies

Voor uitgebreidere toepassing van layer 2 switches ondersteunt de TL-SG2210P een complete reeks layer 2 functies, zoals 802.1Q tag VLAN, Port Isolation, Port Mirroring, STP/RSTP/MSTP, Link Aggregation Control Protocol en 802.3x Flow Control functie. Daarnaast biedt de switch geavanceerde functies voor netwerkonderhoud. Bijvoorbeeld Loop Back Detection, Cable Diagnostics en IGMP Snooping. IGMP snooping zorgt ervoor dat de switch de multicast stream op intelligente wijze alleen naar de juiste abonnees doorstuurt, terwijl IGMP throttling en filtering elke abonnee op poortniveau beperkingen opleggen, zodat ongeoorloofde multicast toegang wordt voorkomen.

Beheerfuncties op ondernemingsniveau

De TL-SG2210P is eenvoudig te gebruiken en te beheren. Hij ondersteunt diverse gebruiksvriendelijke standaard beheerfuncties, zoals de intuïtieve web-based Graphical User Interface (GUI) of de industriestandaard Command Line Interface (CLI). Dankzij de ondersteuning van SNMP (v1/2/3) en RMON kan waardevolle statusinformatie bij de switch worden opgevraagd en kunnen bij abnormale gebeurtenissen traps worden verzonden.

  • Standaard: 802.3af-conform
  • PoE aansluitingen: 8
  • Stroomtoevoer: 53 W

Layer 2 functies

  • Static Link Aggregation/ Link Aggregation Control Protocol (LACP)
  • Max. 512 VLAN's tegelijkertijd (van 4 K VLAN ID's)
  • STP/RSTP/MSTP
  • IGMP Snooping
  • LLDP(LLDP-MED)

Quality of Service

  • 4 Prioriteit wachtrijen
  • Ondersteunt IEEE 802.1P
  • DSCP QoS
  • Rate limit functie

Beveiligingsstrategieën

  • Access Control List (L2~L4 ACL)
  • Port Security
  • Storm Control
  • SSL en SSH versleuteling

Beheer

  • Web-based GUI
  • Command Line Interface (Telnet)
  • SNMP v1/v2c/v3
  • RMON (1, 2, 3, 9 groepen)
Functionaliteit van de Hardware
Standaarden en protocollen IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab,
IEEE 802.3ad, IEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Interface 8 x 10/100/1000 Mbps RJ45 aansluitingen
2 x 1000 Mbps SFP sleuven
(Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX)
Netwerkmedia 10BASE-T: UTP categorie 3, 4, 5 kabel (max. 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP categorie 5, 5e of hoger kabel (max. 100 m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Ventilator Aantal Fanless
Knop Reset Button
Uitgangsvermogen 100~240 VAC, 50/60 Hz
Energieverbruik Max. (PoE aan): 63,4 W (220 V / 50 Hz)
Max. (PoE uit): 10,4 W (220 V / 50 Hz)
Backup-Bandbreedte 18Gbps
Doorstuursnelheid pakket 13.4Mpps
PoE+ Poorten (RJ45) Standaard: 802.3af-conform
PoE aansluitingen: 8 aansluitingen
Stroomtoevoer: 53 W
PoE Ports (RJ45) Standard: 802.3af compliant
PoE Ports: 8 Ports
Power Supply: 53W
Adressentabel MAC 8k
Buffergrootte 1Mb
Jumbo Frame 1080Byte
Afmetingen ( B x D x H ) 209 x 126 x 26 mm
Prestatie
Bandbreedte/Backplane 20 Gbps
Packet Forwarding Tarief 14,9 Mpps
MAC Address Table 8k
Packet Buffer Geheugen 512 KB
Jumbo Frame 9216 Bytes
Functionaliteit van de Software
Kwaliteit van de Dienst (QoS) Ondersteunt 802.1p CoS/DSCP prioriteit
Ondersteunt 4 prioriteit wachtrijen
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow-based Rate Limiting
Spraak VLAN
L2 and L2+ Kenmerken IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (max. 6 aggregatie groepen, met 4 poorten per groep)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
LLDP(LLDP-MED)
VLAN Ondersteunt max. 512 VLAN's tegelijkertijd (van 4 K VLAN ID's)
LijstToegangsbeheer L2~L4 package filtering op basis van bron en bestemming MAC-adres, IP-adres, TCP/UDP poorten, 802.1p, DSCP, protocol en VLAN ID
Time Range Based
Veiligheid Port Security,
Statick MAC Address Binding,
Dynamic MAC Address Binding
L2 Switching Kenmerken IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups,
containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
LLDP(LLDP-MED)
Management Web-based GUI en CLI beheer
SNMP v1/v2c/v3, compatibel met public MIB's en TP-LINK private MIB's
RMON (1, 2, 3, 9 groepen)
CPU Monitor
Port Mirroring
Tijd instelling: SNTP
Firmware upgrade: TFTP en Web
Systeem diagnose: VCT
SYSLOG en Public MIBS
Basisfunctionaliteit MAC Address Auto-Learning and Auto-aging,
Storm Control (Broadcast, Multicast, Unknown unicast),
Port Mirroring
Overdrachtsmethode Store-and-Forward
Link-Aggregatie Port Trunking
Overige
Certificatie CE, FCC, RoHS
Pakketinhoud TL-SG2210P
Netspanningadapter
Installatie-instructies
CD met hulpprogramma's e.d.
Rubber voetjes
Systeemvereisten Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™, of Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX®, of Linux.
Omgeving Gebruikstemperatuur: 0℃~40℃
Bewaartemperatuur: -40℃~70℃
Rel. luchtvochtigheid gebruik: 10%~90% niet-condenserend
Luchtvochtigheid bewaren: 5% ~90%, niet-condenserend