Smart Switch met 48 x 10/100 Mbps aansluitingen+ 4 x Gigabit aansluitingen TL-SL2452

  •  48 x 10/100 Mbps RJ45 aansluitingen, 2 x 10/100/1000 Mbps RJ45 aansluitingen en 2 Gigabit SFP sleuven
  • Geïntegreerde beveiligingsstrategie met o.a. 802.1Q VLAN, Port Security en Storm control helpen uw LAN-investering beschermen
  • L2/L3/L4 QoS en IGMP snooping voor optimale spraak en video toepassingen
  • WEB/CLI managed modi, SNMP, RMON voor zeer uitgebreide beheerfuncties

Wat doet dit product?

De TP-LINK smart switch TL-SL2452 is uitgerust met 48 10/100 Mbps RJ45 aansluitingen, 2 10/100/1000 Mbps RJ45 aansluitingen en 2 Gigabit SFP sleuven. De switch levert hoge prestaties, QoS op ondernemingsniveau, praktische beveiligingsstrategieën en uitgebreide layer 2 beheerfuncties. De TP-LINK Smart Switch TL-SL2452 is een efficiënte oplossing voor kleine en middelgrote ondernemingen. De TL-SL2452 beschikt over een reeks praktische beveiligingsfuncties. De Storm Control functie geeft bescherming tegen Broadcast, Multicast en Unknown unicast Storm. Quality of Service (QoS, L2 t/m L4) biedt uitstekende verkeersbeheerfuncties, zodat uw data sneller en soepeler wordt overgebracht. Bovendien betekenen de eenvoudig te gebruiken webbeheer interfaces, alsmede SNMP en RMON, dat instellen en configureren sneller kunnen plaatsvinden. Voor werkgroepen en afdelingen die kostengevoelige layer 2 switch en gigabit capaciteiten nodig hebben, is de smart switch TL-SL2452 van TP-LINK de ideale oplossing voor toegangsbeheer.

Geavanceerde QoS functies

Voor de integratie van spraak, data en video op één netwerk gebruikt de switch een rijk QoS beleid. De beheerder kan prioriteiten aan het verkeer toewijzen met behulp van diverse functies, zoals Port Priority, 802.1P Priority en DSCP Priority, zodat wordt verzekerd dat spraak en video altijd helder, soepel en storingsvrij verlopen. Dankzij het spraak-VLAN dat door de switch wordt ondersteund, werken spraaktoepassingen veel soepeler.

Abundant Layer 2 features

Ten behoeve van meer toepassingsmogelijkheden van Layer 2 switches ondersteunt de TL-SL2452 een complete reeks layer 2 functies, o.a. 802.1Q tag VLAN, Port Isolation, Port Mirroring, STP/RSTP/MSTP, Link Aggregation Group en 802.3x Flow Control. Bovendien beschikt de switch over uitgebreide functies voor netwerkbeheer, zoals Loop Back Detection, Cable Diagnostics en IGMP Snooping. IGMP snooping zorgt ervoor dat de switch de multicast stream op intelligente wijze alleen naar de juiste gebruikers doorstuurt, terwijl IGMP throttling & filtering elke gebruiker tot een bepaald poortniveau beperkt, om ongeoorloofde multicast toegang te voorkomen.

Beheerfuncties op ondernemingsniveau

De TL-SL2452 is eenvoudig te gebruiken en te beheren. Hij ondersteunt diverse gebruiksvriendelijke standaard beheerfuncties, zoals de intuïtieve web-based Graphical User Interface (GUI), SNMP (v1/2/3) en RMON, zodat waardevolle statusinformatie bij de switch kan worden opgevraagd en bij abnormale gebeurtenissen traps worden verzonden.

 Layer 2 functies

  • Link Aggregation Control Protocol (LACP)
  • Max. 512 VLAN's tegelijkertijd (van 4 K VLAN ID's)
  • STP/RSTP/MSTP
  • IGMP Snooping

Quality of Service

  • 4 prioriteitswachtrijen
  • Ondersteuning voor IEEE 802.1P prioriteit
  • DSCP QoS
  • Rate Limit functie

Beveiligingsstrategieën

  •  Access Control List (L2~L4 ACL)
  •  Port Security
  •  Storm Control
  •  SSL en SSH versleuteling

Beheer

  • Web-based GUI
  • Command Line Interface (Telnet)
  • SNMP v1/v2c/v3
  • RMON (1,2,3,9 groepen)  

Functionaliteit van de Hardware
Standaarden en protocollen IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Interface 48 x 10/100 Mbps RJ45 aansluitingen
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 x 10/100/1000 Mbps RJ45 aansluitingen
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Gigabit SFP sleuven
Netwerkmedia 10BASE-T: UTP categorie 3, 4, 5 kabel (max. 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP categorie 5, 5e of hoger kabel
(max. 100 m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Ventilator Aantal 440 x 180 x 44 mm
Uitgangsvermogen 100-240 V wisselspanning, 50/60 Hz
Energieverbruik Maximum: 15.3W (220V/50Hz)
Afmetingen ( B x D x H ) 17.3*7.1*1.7 in.(440*180*44 mm)
Prestatie
Bandbreedte/Backplane 17,6 Gbps
Packet Forwarding Tarief 13,1 Mpps
MAC Address Table 8 k
Jumbo Frame 10KB
Functionaliteit van de Software
Kwaliteit van de Dienst (QoS) Ondersteunt 802.1p CoS/DSCP prioriteit
Ondersteunt 4 prioriteitswachtrijen
Wachtrij planning: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow-gebaseerde Rate Limiting
Spraak-VLAN
L2-Functionaliteit IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (max. 6 aggregatie groepen,
met 4 aansluitingen per groep)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Ondersteunt max. 512 VLAN's tegelijkertijd (van 4 K VLAN ID's)
LijstToegangsbeheer L2~L4 package filtering op basis van bron en bestemming MAC-adres, IP-adres, TCP/UDP aansluitingen
Veiligheid SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Management Web-based GUI en CLI beheer
SNMP v1/v2c/v3, compatibel met publieke MIB's en
TP-LINK privé MIB's
RMON (1, 2, 3, 9 groepen)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware upgrade: TFTP en Web
Systeem diagnose: VCT
SYSLOG en Public MIBS
Overige
Certificatie CE, FCC, RoHS
Pakketinhoud TL-SL2452
Netkabel
Installatie instructies
CD met hulpprogramma's e.d.
Rackmontageset
Rubber voetjes
Systeemvereisten Microsoft® Windows® XP, Vista™ , Windows 7 of Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® of Linux.
Omgeving Gebruikstemperatuur: 0℃~40℃
Bewaartemperatuur: -40℃~70℃
Rel. luchtvochtigheid gebruik: 10%~90%, niet-condenserend
Rel. luchtvochtigheid bewaren: 5%~90%, niet-condenserend