Fast Ethernet Media Converter MC100CM

  • Voldoet aan 802.3u 10/100Base-TX en 100Base-FX standaarden.
  • Link Fault Pass-through en Far End Fault minimaliseren tijdig het verlies veroorzaakt door een verbreking van de verbinding
  • Met switchconfiguratie voor overdrachtsmodi Half Duplex / Full Duplex voor FX-poort.
  • Vergroot vezeloptische afstand tot 2 km

Wat dit product voor u kan doen

De MC100CM is een media converter ontworpen om 100BASE-FX glasvezel om te zetten naar 100Base-TX koper media of vice versa. Ontworpen volgens IEEE802.3u 10/100Base-TX en 100Base-FX standaarden, is de MC100CM bedoeld om te worden gebruikt met de multi modus glasvezel kabel die de SC-Type connector gebruikt. De MC100CM ondersteunt lange golflengte (LX) laser specificatie met een volle vaste zendsnelheid. Hij werkt op 1310nm voor zowel de zendende als de ontvangende data. Andere kenmerken van deze module zijn de mogelijkheid te worden gebruikt als een zelfstandig apparaat (geen frame nodig), of met het 19" systeem frame van TP-LINK, Auto MDI/MDI-X voor TX poort, Auto negotiation van duplex mode op TX poort, en front paneel status LEDs. De MC100CM zal zenden op verlengde glasvezel optische afstanden met gebruik van multi-modus glasvezel tot 2 km.

  • Automatische herkenning van 10/100Mbps en auto MID/MID-X voor TX-poort
  • Met switchconfiguratie voor overdrachtsmodi Half Duplex / Full Duplex voor FX-poort.
  • Link Fault Pass-through en Far End Fault minimaliseren tijdig het verlies veroorzaakt door een verbreking van de verbinding
  • Vergroot de vezeloptische afstand tot 2 km.
  • Goed zichtbare leds geven de status aan zodat u de netwerkactiviteit makkelijk kunt monitoren.
  • Externe voeding.
Media Converter en Module
Standaarden en protocollen IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Basisfunctionaliteit Overdrachtsmodi Half/Full Duplex voor FX-poort
Full Duplex gegevensstroombeheer (IEEE 802.3x)
Half Duplex gegevensstroombeheer (tegendruk)
Vergroot vezeloptische afstand tot 2 km
Link Fault Pass-through en Far End Fault minimaliseren tijdig het verlies veroorzaakt door een verbreking van de verbinding
Poorten 1 100M SC/UPC -poort
1 100M RJ45-poort (Auto MDI/MDIX)
Golflengte 1310nm
Netwerkmedia 10BASE-T Kabel uit UTP-categorie 3, 4, 5 (maximaal 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximaal 100m)
Netwerkmedia 100BASE-T Kabel uit UTP-categorie 5, 5e (maximaal 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximaal 100m)
Netwerkmedia 100BASE-FX Meergolvige glasvezel
LED-indicatoren PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Afmetingen (BxDxH) PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Voeding Externe stroomadapter
Maximaal Stroomverbruik 2.5W
Veiligheid en emissies FCC, CE
Omgeving Bedrijfstemperatuur: 0 °C – 40 °C (32 °F – 104 °F)
Opslagtemperatuur: -40 °C – 70 °C (-40 °F – 158 °F)
Luchtvochtigheid in bedrijf: 10% ~ 90% zonder condens
Luchtvochtigheid in opslag: 5% ~ 90% zonder condens