WDM Fast Ethernet Media Converter MC112CS

  • Voldoet aan 802.3u 10/100Base-TX en 100Base-FX standaarden.
  • Link Fault Pass-through en Far End Fault minimaliseren tijdig het verlies veroorzaakt door een verbreking van de verbinding
  • Maakt gebruik van WDM-technologie om gegevens over één enkele glasvezel te verzenden en te ontvangen.

Wat dit product voor u kan doen

De MC112CS is een media converter ontworpen om 100BASE-FX glasvezel om te zetten naar 100Base-TX koper media of vice versa. Door de toepassing van de WDM technologie is er slechts de helft van de glasvezelkabel nodig om data te zenden en te ontvangen, dit spaart u de helft van de kabelkosten uit. Ontworpen volgens IEEE 802.3u 10/100Base-TX en 100Base-FX standaarden, is de MC112CS bedoeld om te worden gebruikt met de enkele modus glasvezel kabel die de SC-Type connector gebruikt. De MC112CS ondersteunt lange golflengte (LX) laser specificatie met een volle vaste zendsnelheid. Hij werkt op 1310nm voor zendende data en op 1550nm voor de ontvangende data. Dus het apparaat aan de andere kant dat met de MC112CS samenwerkt, moet werken op 1550nm voor de zendende data en op 1310 voor de ontvangende data. TP-LINK´s media converter MC111CS kan bijvoorbeeld samenwerken met de MC112CS.

Andere kenmerken van deze module zijn de mogelijkheid te worden gebruikt als een zelfstandig apparaat (geen frame nodig), Auto MDI/MDI-X voor TX poort, Auto negotiation van duplex mode.

  • Automatische herkenning van 10/100Mbps en auto MID/MID-X voor TX-poort
  • Met switchconfiguratie voor overdrachtsmodi Half Duplex / Full Duplex voor FX-poort.
  • Link Fault Pass-through en Far End Fault minimaliseren tijdig het verlies veroorzaakt door een verbreking van de verbinding
  • Maakt gebruik van WDM-technologie om gegevens over één enkele glasvezel te verzenden en te ontvangen.
  • Vergroot vezeloptische afstand tot 20 - 60km.
  • Goed zichtbare leds geven de status aan zodat u de netwerkactiviteit makkelijk kunt monitoren.
  • Externe voeding
Media Converter en Module
Standaarden en protocollen IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Basisfunctionaliteit Adopts WDM technology
Half/Full-Duplex transfer mode for FX port
Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Half Duplex Flow Control (Backpressure)
Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely
Extends fiber distance up to 20km
Poorten 1 100M SC/UPC port
1 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Golflengte 1310nm Tx/1550nm Rx
WDM TX 1310nm
WDM RX 1550nm
Netwerkmedia 10BASE-T UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
Netwerkmedia 100BASE-T UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
Netwerkmedia 100BASE-FX Single-mode Fiber
LED-indicatoren PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Afmetingen (BxDxH) 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Voeding External Power Adapter
Maximaal Stroomverbruik 2.41W
Veiligheid en emissies FCC, CE, RoHS
Omgeving Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing