Gigabit Ethernet Media Converter MC210CS

  • Voldoet aan IEEE 802.3ab en IEEE 802.3z
  • Met switchconfiguratie voor overdrachtsmodi Forceren / Auto voor FX-poort.
  • Vergroot vezeloptische afstand tot 15 km

Wat dit product voor u kan doen

De MC210CS is een media converter ontworpen om 1000BASE-LX/LH glasvezel om te zetten naar 1000Base-T koper media of vice versa. Ontworpen volgens IEEE802.3ab 1000Base-T en IEEE802.3z 1000Base-LX/LH standaarden, is de MC210CS bedoeld om te worden gebruikt met de multi-modus glasvezel kabel die de SC-Type connector gebruikt. De MC210CS ondersteunt de lange golflengte (LX) laser specificatie met een volle vaste zendsnelheid. Hij werkt op 1310nm voor zowel de zendende als de ontvangende data.

Andere kenmerken van deze module zijn de mogelijkheid te worden gebruikt als een zelfstandig apparaat (geen frame nodig) of met het 19" systeem frame van TP-LINK, Auto MDI/MDI-X voor TX poort, en front paneel status LEDs. De MC210CS zal zenden op grotere glasvezel afstanden met gebruik van enkele modus glasvezel tot 15 km.
  • Werkt met 1000Mbps in Full Duplex voor zowel TX-poort als FX-poort
  • Ondersteunt Auto MID/MID-X voor TX-poort
  • Met switchconfiguratie voor overdrachtsmodi Forceren / Auto voor FX-poort.
  • Vergroot vezeloptische afstand tot 15 km
  • Goed zichtbare leds geven de status aan zodat u de netwerkactiviteit makkelijk kunt monitoren.
  • Externe voeding
Media Converter en Module
Standaarden en protocollen IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Basisfunctionaliteit Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Extends fiber distance up to 15km
Poorten 1 1000M SC/UPC port
1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Golflengte 1310nm
Network Media 1000BASE-FX Single-mode Fiber
Network Media 1000BASE-T UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
LED-indicatoren PWR, LINK, RX
Afmetingen (BxDxH) 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Voeding External Power Adapter
Maximaal Stroomverbruik 5.5W
Veiligheid en emissies FCC, CE, RoHS
Omgeving Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing