Gigabit Ethernet Media Converter MC220L

  • Voldoet aan IEEE 802.3ab en IEEE 802.3z
  • FX-poort ondersteunt hot-swappable
  • Vergroot de vezeloptische afstand tot 0,55 km voor meergolvige glasvezel en 10 km voor enkelgolvige glasvezel

Wat dit product voor u kan doen

De MC220L is een media converter ontworpen om 1000BASE-SX/LX/LH glasvezel om te zetten naar 1000Base-T koper media of vice versa. Ontworpen volgens IEEE802.3ab 1000Base-T en IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH standaarden, is de MC220L bedoeld om te worden gebruikt met de multi-modus/enkele modus glasvezel kabel die de SC-Type connector gebruikt. Hij werkt op 850nm voor zowel de zendende als de ontvangende data, wanneer hij Multi-modus glasvezel heeft en op 1310nm voor zowel zendende als ontvangende data wanneer hij de enkele modus heeft.

Andere kenmerken van deze module zijn de mogelijkheid te worden gebruikt als een zelfstandig apparaat (geen frame nodig) of met het 19" systeem frame van TP-LINK, Auto MDI/MDI-X voor TX poort, en front paneel status LEDs. De MC220L zal zenden op verlengde glasvezel optische afstanden met gebruik van multi-modus glasvezel tot 550 m en tot 10 km bij gebruik van enkele modus glasvezel.

  • Werkt met 1000Mbps in Full Duplex voor zowel TX-poort als FX-poort
  • Ondersteunt Auto MID/MID-X voor TX-poort
  • Met switchconfiguratie voor overdrachtsmodi Forceren / Auto voor FX-poort
  • FX-poort ondersteunt hot-swappable
  • Vergroot de vezeloptische afstand tot 0,55 km voor meergolvige glasvezel en 10 km voor enkelgolvige glasvezel
  • Goed zichtbare leds geven de status aan zodat u de netwerkactiviteit makkelijk kunt monitoren.
  • Externe voeding
Media Converter en Module
Standaarden en protocollen IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Basisfunctionaliteit Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Extends fiber distance up to 0.5km using 50/125um fiber
Poorten 1 Gigabit SFP port
1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Golflengte Depends on the used SFP module
Network Media 1000BASE-FX Multi-mode/Single-mode SFP module
Network Media 1000BASE-T UTP category 5, 5e, 6 cable (maxium 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
LED-indicatoren PWR, LINK, RX
Afmetingen (BxDxH) 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Voeding External Power Adapter
Maximaal Stroomverbruik 3.95W
Veiligheid en emissies FCC, CE
Omgeving Operating Temperature: 0~40 (32~104)
Storage Temperature: -40~70 (-40~158)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing