1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module TL-SM321B

  • WDM bi-directionele SFP-module
  • Ondersteunt WDM bi-directionele technologie, op basis van één enkele glasvezel, kostenbesparend

Wat dit product voor u kan doen

TP-LINK´s TL-SM321B voldoet aan de laatste 1000Base-BX standaard, overdracht over een enkele glasvezelstreng met één verschillende golflengte die in elke richting gaat. U kunt het netwerk uitbreiden tot over een afstand van 10 km met TP-LINK’s routers, switches, media converters voor hoge snelheid en stabiliteit.
  • Ondersteunt WDM bi-directionele technologie, op basis van één enkele glasvezel
  • TX: 1310 nm / RX: 1550 nm
  • Interne +3,3V voeding
  • In paren met TL-SM321A
  • Plug-and-Play
  • Geschikt voor: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 en gelijkwaardige apparaten
Media Converter en Module
Standaarden en protocollen IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Golflengte TX: 1310nm / RX: 1550nm
Voeding 3.3V
Veiligheid en emissies FCC, CE
Kabel Single-mode Fiber
Vezeltype 9/125 μm Single-mode
Maximale Kabellengte 10km
Data Rate 1.25Gbps
Port Type LC/UPC
Omgeving Operating Temperature: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Storage Temperature: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing